Klanten login
Bellen
Mol Lifting
  • Homepagina
  • Goederenliften
  • Personen- /goederenliften
  • Schachtliften
  • Industrieliften (permanent)
  • Hefsteigers
  • Materiaalliften
  • Ladderliften
  • Bouwliften
  • Overig assortiment
  •  
  • Nieuws
  • Organisatie
  • Werken bij Mol Lifting
  • Projecten
  • Downloads
  • Contact
  • Klanten login
  • Menu
Zoek
  • Linkedin
  • Youtube

Hoofdmonteur: buitenmens met gevoel voor procedures en veiligheid

Alles draait bij ons om de verhuur van personen- en goederenliften. Dit wordt door de collega’s van de planning, techniek, accountmanagement en binnendienst allemaal geregeld en gecoördineerd. Maar zonder jou wordt dat heel lastig. Daarom zoeken we een hoofdmonteur.

Als visitekaart van het bedrijf op de werkplek ben je verantwoordelijk voor de montage, plaatsing, demontage en onderhoud van onze liften en die van derden. Je geeft leiding aan de (leerling) hulpmonteur. Naast diverse technische werkzaamheden verzorg je ook de keuring van de machines.

Het gebruik van liften kan 24/7 zijn wat betekent dat je in een bepaalde week mee draait in de storingsdienst.

Naleving van procedures en instructies en rapportage van kwaliteits- en veiligheids-problemen vallen onder jouw verantwoordelijkheid. Dit alles met het oog op handhaving, verbetering of preventieve maatregelen.

Je werkzaamheden verricht je voornamelijk buiten, soms in de zon maar ook met minder weer. Dat maakt jou allemaal niets uit want je houdt van het buitenleven. Kortom, we zoeken een zelfstandige, betrouwbare, verantwoordelijke werker met teamspirit. En, veiligheid staat altijd voorop!

Het team

We hebben een leuk team, al zeggen we het zelf. Met de monteurs in de buitendienst en in overleg met collega’s van de binnendienst heb je veel contact. We werken hard en iedereen draagt zijn steentje bij. En met de leuke, onderlinge sfeer wordt het werken nog leuker.

Wie ben jij?

Genoeg over ons want we hebben natuurlijk wel een idee welke kwaliteiten je in huis moet hebben om bij ons lekker te kunnen werken. Zo heb jij in elk geval:

  • LTS/MTS werk- en denkniveau en
  • rijbewijs BE
  • kennis van keuring NEN 12158/1080 en NEN 3140
  • kennis van elektrisch schakelen
  • geen hoogtevrees en bent graag buiten
  • goede conditie en fysiek sterk
  • logisch en ruimtelijk inzicht
  • Veiligheidsbesef
  • kernkwaliteiten zoals betrouwbaar, zelfstandig, verantwoordelijk, flexibel, initiatiefrijk, diplomatiek en een aanpakker

Als je hieronder vermelde opleidingen/certificaten al hebt is dat mooi, maar zo niet gaan wij daar samen met jou voor zorgen:

  • opleiding tot bouwlifthulpmonteur (VSB)
  • VCA basis
  • kennis van (veiligheids)normen liften
  • hoogwerkerscertificaat
  • lascertificaat

 

Wat bieden wij?

Daartegenover staat een goed salaris bij een mooi bedrijf met leuke collega’s. Daar bovenop bieden we leuke extra’s zoals een uitstekende pensioenregeling, aanvullende verzekeringen en we investeren graag in jouw ontwikkelingen. We verzorgen Interne en externe  opleiding(en) en scholingen zowel in binnenland als in buitenland.

In ons filmpje op onze vacaturepagina kun je alvast zien waar je terechtkomt. Ontdek Mol Lifting, proef de sfeer en kom langs voor een kop koffie en dan praten we verder.

Bel hiervoor met Arnoud Gerritsen op 078 655 2500 of mail naar arnoud@mollifting.nl

CONTACT

Mol Lifting
Jacobus Lipsweg 9
3316 BP Dordrecht
Tel: 078 655 25 00
info@mollifting.nl

 

OPENINGSTIJDEN

Maandag t/m vrijdag van 7:00 tot 17:00 uur

Servicedienst
24/7 bereikbaar en inzetbaar

INFO

KVK : 23072499 Rotterdam
BTW nr. : NL802204594B.01
Rek.nr. : NL45INGB0390746444
BIC : INGBNL2A

DOWNLOADS

Downloads

KLANT LOGIN

Klanten login

Algemene link

Sitemap

Mollifting
© Copyright 2021 - Mol Lifting
© Copyright 2021 - Mol Lifting - Enfold WordPress Theme by Kriesi
  • Linkedin
  • Youtube
Scroll naar bovenzijde